Aktualności
Za nami pierwszy zjazd absolwentów i absolwentek zarządzania i przywództwa w Warszawie
float_intro: images/ZDJECIA/aktualnosci/Pierwszy_zjazd_absolwencki_zip_glowna.jpg
31 maja 2025 r. odbył się pierwszy w historii oficjalny zjazd Klubu Absolwenckiego Zarządzania i Przywództwa w Warszawie USWPS. Zobacz, jak świętowaliśmy ten szczególny dzień!
Absolwenci i absolwentki ZiP znowu razem
Jak zwykle nie zabrakło rozmów o wyzwaniach współczesnego zarządzania. Tym razem swoje prezentacje wygłosili: Bogna Świątkowska, Norbert Szczepański, Emilia Kowalska i Rafał Dymek. Poruszone tematy wzbudziły żywe dyskusje, liczne pytania i komentarze. Była to także doskonała okazja, by spotkać się po latach i powspominać studenckie czasy. Obejrzyj relację z wydarzenia!
Zobacz stronę Klubu Absolwenckiego Zarządzania u Przywództwa w Warszawie i sprawdź, jak działamy!