Warsztat
O mocy współpracy pokoleń w biznesie
Sala 2.3, 11 kwietnia, 16:00-17:00Pokolenia zdecydowanie więcej łączy niż dzieli. Świadomość nie tylko tych niewielkich różnic, ale przede wszystkim mocnych stron pokoleń, to klucz do dobrej współpracy.
Na warsztacie odkryjemy, w jaki sposób czerpać z mocy współpracy pokoleń w biznesie. Przyjrzymy się wspólnie, na jakie pułapki współpracy narażone jest najmłodsze pokolenie Z, które zdecydowanie niesłusznie cieszy się w mediach złą sławą. Uczestnicy warsztatu poznają praktyczne narzędzia do pracy z tematem wielopokoleniowości. To właśnie dzięki nim, przygotują się na budowanie prawdziwie partnerskich relacji w pracy, niezależnie od wieku czy ilości doświadczenia.
Iga Rostkowska- Psycholożka biznesu, coachka, trenerka, ekspertka różnorodności międzypokoleniowej, przedsiębiorczyni, przedstawicielka pokolenia Z. Psychologią biznesu zajmuje się od 8 lat.
Specjalizuje się w pracy z dialogiem międzypokoleniowym w biznesie. Inne tematy jej pracy to: komunikacja, kompetencje managerskie, budowania jakościowych relacji, budowanie zaangażowania pracowników. Prowadzi sesje coachingowo-mentoringowe, warsztaty, szkolenia oraz sesje facylitacji. Działa w obszarze biznesu, działań komercyjnych i społecznych.
Iga to ekspertka “tłumaczenia języka pokolenia Z”. Na co dzień pracuje z liderami wspierając ich w budowaniu dobrej współpracy z pokoleniem Z. Pracuje również z pokoleniem Z, wspierając je w obszarach budowania poczucia zespołowości, sprawczości oraz gotowości do brania odpowiedzialności w pracy.