Wybierz kategorię wyszukiwania
Jeżeli nie znalazłeś tego czego szukałeś zawsze możesz wpisać szukane słowo lub frazę poniżej
Sprawdź nasze rozbudowane narządzie do wyszukiwania.
Szukaj w konkretnych kategoriach - oszczędzaj swój czas.
czym żyjemy:
Solidarni z Ukrainą - zapraszamy na webinary
Wykłady i spotkania
Badania i wdrożenia
wydziały Uniwersytetu SWPS
polecamy:
Informatyka – nowy kierunek!
Konferencje
Nagrody i wyróżnienia
Aktualności
instytuty naukowe
Nowości wydawnicze
psychoterapeuta i superwizor SNP PTP, specjalizuje się w psychologii zdrowia społeczności i psychotraumatologii
dr hab., prof. Uniwersytetu SWPS
Instytut Psychologiikierownik Centrum Badań nad Traumą i DysocjacjąWydział Psychologii w Katowicachprofesor uczelni w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Zdrowia
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor psychoterapii. Prowadzi badania w obszarze psychologii klinicznej i psychologii zdrowia społeczności. Interesuje się wpływem kultury i religii na życie oraz zdrowie człowieka, interpretacją objawów i korzystaniem z dostępnych form wsparcia oraz pomocy.
Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem pacjentów z różnymi zaburzeniami, szkoli i superwizuje pracę psychoterapeutów. Jest specjalistą w zakresie rozpoznawania i terapii zaburzeń związanych z traumą. Posiada certyfikaty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, European Association for Psychotherapy oraz EMDR Europę. Od wielu lat jest członkiem zarządu European Society for Trauma & Dissociation oraz redaktorem w „European Journal for Trauma & Dissociation”. Administruje serwisami traumaidysocjacja.pl i e-psyche.eu.
Na katowickim wydziale Uniwersytetu SWPS prowadzi zajęcia z zakresu psychoterapii i zaburzeń pourazowych, pełni funkcję kierownika Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją i przewodniczy Komisji ds. Etyki Badań. Realizuje projekty badawcze finansowane ze środków NCN pt. „Interpretacyjna analiza fenomenologiczna stanów depersonalizacji i derealizacji w grupach klinicznych i nieklinicznych”, „Analiza jakościowa zjawisk i symptomów związanych z opętaniem”.