Chcesz się dowiedzieć, czym zajmuje się Trener sztucznej inteligencji i Specjalista Machine Learning? Jesteś ciekawy, jak wygląda proces uczenia sztucznej inteligencji? Zapraszamy na nasze nowe studia: Psychologia sztucznej inteligencji (AI) prowadzone na kierunku Psychologia i informatyka.
Na dzisiejszym rynku pracy wiele zawodów stopniowo odchodzi do lamusa. Zmiany są nieuniknione, a dyktuje je rozwój sztucznej inteligencji, która przejmuje coraz więcej obowiązków ludzi. Dzisiaj urządzenia wyposażone w Artificial Intelligence prowadzą samochody, zarządzają domem, diagnozują choroby, a nawet projektują leki. Za ich pracą stoi kombinacja składająca się z nowoczesnych komputerów o wysokiej mocy obliczeniowej, urządzenia robotyczne i rozszerzona technologia informatyczna.
Podczas bezpłatnego webinaru opowiemy, na czym polega wyjątkowość tej specjalizacji, jak wygląda procedura rekrutacji oraz z jakich programów stypendialnych korzystają nasi studenci. Porozmawiajmy online!
O czym będziemy rozmawiać?
Odpowiemy na pytania związane z nowym programem studiów Psychologia sztucznej inteligencji prowadzonym na kierunku Psychologia i informatyka oraz opowiemy o zasadach rekrutacji oraz o programach stypendialnych dla kandydatów i studentów.
Proces nauczania
- Program studiów: Co wyróżnia program Psychologii sztucznej inteligencji na naszej uczelni? Jakie obszary wiedzy w sobie łączy? Jak długo trwają studia?
- Umiejętności praktyczne: Jakie konkretne umiejętności można zdobyć w czasie studiów?
- Kadra: Kim są wykładowcy tej specjalności? Ilu jest praktyków i jakie profesje reprezentują?
- Perspektywy zawodowe: W jakich branżach i na jakich stanowiskach mogą znaleźć zatrudnienie absolwenci tej specjalności? Czy z dyplomem Uniwersytetu SWPS można pracować za granicą?
- Sposób prowadzenia zajęć: W jakiej formie prowadzone są zajęcia? Jakie projekty realizowane są w czasie studiów? W jaki sposób można korzystać z laboratoriów i pracowni badawczych?
- Praktyki i staże: Czy uczelnia w ramach podpisanych umów z partnerami wspiera studentów w pozyskiwaniu praktyk i staży?
- Współpraca z partnerami zewnętrznymi: Z jakimi firmami i instytucjami Uczelnia współpracuje w ramach tej specjalności, jakie są z tego korzyści dla studentów?
Rekrutacja
- Jaka jest procedura rekrutacyjna? Czy można się rekrutować online?
- Jaki jest próg punktowy?
- Jaki jest deadline na złożenie aplikacji?
- Jakie dokumenty wymagane są przy rejestracji na studia?
- Jaki jest limit miejsc na studia?
- Ile wynosi czesne? W jakim terminie należy je uregulować? Czy czesne można rozłożyć na raty?
- Kiedy zostanę poinformowany/a o wynikach rekrutacji?
- Jakie programy stypendialne dla kandydatów/ek przygotowała nasza uczelnia? Co trzeba zrobić, aby je uzyskać?
- Czy program studiów przewiduje obowiązkowe praktyki? W jakim wymiarze godzin? Czy uczelnia pomaga w ich znalezieniu/realizacji?
- Czy można studiować za granicą? Do jakich krajów można wyjechać i na jak długo? Kiedy mogę starać się o wyjazd?
- Czy w związku z koronawirusem proces rekrutacji się wydłuży?
Na pytania odpowiedzą

dr
Sylwia Stachowiak
Asystent w Katedrze Informatyki Uniwersytetu SWPS

Wiesław Bartkowski
Asystent w Katedrze Informatyki Uniwersytetu SWPS, projektant interakcji i badacz systemów złożonych, kierownik studiów podyplomowych Creative Coding

Katarzyna Ksenicz
Kierownik Rekrutacji Międzynarodowej Uniwersytetu SWPS
Jesteś zainteresowany innymi kierunkami studiów?
Zapraszamy na DRZWI OTWARTE ONLINE »
BIURO REKRUTACJI W WARSZAWIE
22 517 96 11, 22 517 96 35
rekrutacja@swps.edu.pl
ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa
- Zalecamy wysyłanie oryginałów dokumentów lub dokumentów poświadczonych notarialnie pocztą lub kurierem.