Wrocław , Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń
Umiejętności miękkie w pracy nauczyciela. Jak budować relacje uczeń-nauczyciel?
Szkolenie | Czas trwania: 8h dydaktycznych
Termin szkolenia: nowy termin wkrótce
Sprawdź nasze rozbudowane narzędzie do wyszukiwania.
Szukaj po kategoriach – oszczędzaj swój czas.
Nawiązywanie relacji nauczyciel - uczeń jest bardzo ważne. Umiejętności miękkie nie zawsze są ćwiczone w trakcie studiów pedagogicznych, natomiast są niezbędne w pracy nauczyciela i wychowawcy.
Uczestnicy:
Program:
Po co nam umiejętności miękkie w pracy nauczyciela i wychowawcy? Dlaczego ma to tak duże znaczenie?
Rozmowa z uczniem - proste? Niekoniecznie.
Sytuacje trudne i jak sobie z nimi radzić przy wykorzystaniu wiedzy psychologicznej.
Odkryj świat ucznia
Metodyka: analizy przypadków, praca w grupach, wykład interaktywny, ćwiczenia, dyskusje zogniskowane, scenariusze rozmów.
- absolwentki psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Współpracują z ośrodkami edukacyjnymi - przeprowadziły około 400 warsztatów w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szkolą kadrę nauczycielską, uczniów oraz ich rodziców z zakresu cyberprzemocy, nowych mediów, social media. Interesują się również komunikacją międzypokoleniową w środowisku pracy. Ukończyły Szkołę Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu. Współpracowały m.in. z: Uniwersytetem SWPS w projekcie Strefa Młodzieży, Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego we Wrocławiu, Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy, Empikiem w Renomie, Multikino Arkady Wrocławskie, Uniwersytetem Dzieci.
Podstawą uczestnictwa w szkoleniu jest opłacenie pełnej kwoty uczestnictwa w szkoleniu na co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia.*
*terminy te nie dotyczą osób, które zgłoszą się na szkolenie w czasie krótszym niż dwa tygodnie (jeśli będą jeszcze wolne miejsca)
W celu zapisania się na szkolenie wciśnij przycisk „Aplikuj teraz" i pozostaw dane, które pozwolą nam skontaktować się z Tobą.
220 zł/os.
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
03-815 Warszawa, ul. Chodakowska 19/31
BNP Paribas Bank Polska SA
36 1750 0009 0000 0000 1095 1135
W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika, oraz nazwy szkolenia”
W przypadku zgłoszenia się zbyt małej ilości uczestników biuro zastrzega sobie zmianę terminów szkolenia.