Wybierz kategorię wyszukiwania
Jeżeli nie znalazłeś tego czego szukałeś zawsze możesz wpisać szukane słowo lub frazę poniżej
Sprawdź nasze rozbudowane narządzie do wyszukiwania.
Szukaj w konkretnych kategoriach - oszczędzaj swój czas.
czym żyjemy:
Solidarni z Ukrainą - zapraszamy na webinary
Wykłady i spotkania
Badania i wdrożenia
wydziały Uniwersytetu SWPS
polecamy:
Informatyka – nowy kierunek!
Konferencje
Nagrody i wyróżnienia
Aktualności
instytuty naukowe
Nowości wydawnicze
psycholog sądowy, zajmuje się psychologią zeznań świadków, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki skuteczności przesłuchań i metod wykrywania kłamstw; drugim obszarem zainteresowań jest zaangażowanie w pracę w STEM
dr
Instytut PsychologiiWydział Psychologii w Katowicachadiunkt w Zakladzie Psychologii Sądowej
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Psycholog sądowy. W swojej pracy naukowej zajmuje się głównie psychologią zeznań świadków, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki skuteczności przesłuchań i metod wykrywania kłamstwa. Prowadzi też badania nad psychologią motywacji, w szczególności nad inicjowaniem i podtrzymaniem zaangażowania.
Jest współorganizatorką wielu krajowych i międzynarodowych projektów i konferencji, m.in. cyklicznej Cracow Conference of Psychology and Law czy konferencji Autyzm - od nauki do praktyki.
Oprócz pracy naukowej zajmuje się głównie popularyzacją wiedzy psychologicznej wśród prawników i funkcjonariuszy służb mundurowych poprzez szkolenia i warsztaty. W chwilach wolnych koordynuje lub współtworzy projekty edukacyjne i rozwojowe np. "Międzynarodowe studia doktoranckie z zakresu social-cognitive-neuroscience: CogNeS” finansowane z POWER 3.2; "Bilans Kompetencji dla miasta Krakowa dla branży turystycznej, transportu i logistyki 2015", "Summer.org - Innovative approach to organizational research and development” finansowana ze środków Erasmus LifeLong Learning Programme czy "Krakowscy Absolwenci Architektury Wnętrz na rynku pracy – analiza kompetencji oczekiwanych przez potencjalnych pracodawców".