„Cyfrowy wymiar biznesu” – III konferencja „Psycholog w Biznesie”
Razem ze Studenckim Kołem Naukowym „Psycholog w Biznesie” działającym na Uniwersytecie SWPS zapraszamy na trzecią edycję konferencji „Psycholog w Biznesie”, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „Cyfrowy wymiar biznesu”. Podczas dwudniowej konferencji można będzie zapoznać się z twórczością internetową z perspektywy psychologii i biznesu oraz badaniami nad dezinformacją internetową i jej przyczynami.
O nadchodzącej konferencji
W ciągu ostatnich lat ogromnie wzrosła siła biznesu w internecie. Teraz niemal niemożliwe jest prowadzenie firmy bez podstawowej znajomości zasad promocji w mediach internetowych. Dla jednych przejście do wirtualnej rzeczywistości jest czymś naturalnym, dla innych pasmem wielu wyzwań.
Wydarzenie pozwoli zagłębić się w cyfrowy wymiar biznesu poprzez prelekcje, panele, warsztaty i networking. Uczestnicy będą mieć szansę na poznanie wielu inspirujących osób.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o możliwościach prowadzenia biznesu w internecie. Mile widziani są studenci i absolwenci Uniwersytetu SWPS i innych uczelni, doktoranci, wykładowcy, przedstawiciele biznesu i organizacji pozarządowych, środowisko naukowe i artystyczne.
Zapraszamy do współpracy prelegentów prowadzących działalność w sieci oraz teoretyków zajmujących się różnymi gałęziami psychologii i biznesu.
Formuła wydarzenia
Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarnie (Warszawa, Uniwersytet SWPS, sala 201) i online (transmisja na platformie YouTube).
Program konferencji
SOBOTA:
Prelekcje:
- 10.00 – Rola mediów i biznesu w czasach wojny, Karolina Opolska
- 11.15 – Cyfrowe narzędzia wspierają rozkwit umysłu, Anna Jasińska
- 12.30 – Rozwój własnego biznesu dzięki social mediom, Aleksandra Organ
Warsztaty:
- 13.45 – Elastyczna forma zatrudnienia, warsztaty prowadzone przez trenerów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy – wybierz odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym.
NIEDZIELA:
Prelekcje:
- 10.00 – Dezinformacja a influencerzy, Wojciech Kardyś
- 11.15 – Social selling – praktycznie o marketingu i sprzedaży w social mediach”, Angelika Chimkowska
- 12.30 – Online branding, Wojciech Walczak
- 13.45 – Jestem streamerem – Bartosz Rudecki
Program może ulec zmianie. Wszystkie aktualne informacje są dostępne na stronie wydarzenia.
Poprzednie edycje
Konferencja „Psycholog w Biznesie” jest organizowana po raz trzeci. W 2019 r. tematem przewodnim była „Psychologia w biznesie”, natomiast w 2021 r. – „Czas kobiet” (przeczytaj artykuł). Konferencję zawsze odwiedzali wyjątkowi goście, którzy dzielili się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem biznesowym.
Studenckie Koło Naukowe „Psycholog w Biznesie” – organizator konferencji
Koło „Psycholog w Biznesie” istnieje od 2016 r. na Wydziale Psychologii w Warszawie Uniwersytetu SWPS. Zrzesza studentów zafascynowanych psychologią biznesu, marketingiem i zachowaniami konsumenckimi oraz tych, którzy chcą rozwijać umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi. Koło rozwija się w pięciu obszarach: social mediach, HR, eventach, badaniach i trenerstwie. W 2020 r. zostało uznane za najlepsze koło naukowe w Polsce przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, zdobywając nagrodę Pro Juvenes w kategorii „Koła Naukowe”. Do tej pory koło nawiązało współpracę z wieloma podmiotami, m.in.: Estee Lauder, ZETKI, Accenture, SpicyMobile, PwC, DKMS, A good company Inc., Generatorem Pomysłów.
Prelegenci
Dziennikarka z 15-letnim stażem. Teraz Onet.pl i Forbes Women Book Club, wcześniej długoletnia dziennikarka radiowa.
Content manager w Activy & Mindy – polskim startupie, który rozwija aplikację mobilną z rozwiązaniami dla umysłu oraz od czterech lat angażuje pracowników w wyzwania sportowe. Mindy to narzędzie z nagraniami audio i wideo, które wspiera w dbaniu o kondycję psychiczną za pomocą potwierdzonych naukowo oraz szeroko stosowanych w pracy 1:1 ze specjalistami metod. Ania odpowiada za kontakt z twórcami Mindy, ostateczny kształt merytoryczny i stylistyczny nagrań dostępnych w aplikacji oraz marketing w kanałach social media. W komunikacji marki wykorzystuje wiedzę zdobywaną w ramach studiów kognitywistycznych, dbając o poparcie przekazywanych treści danymi naukowymi.
Znana również jako „Alexeell”. Założycielka firmy Po Prostu Naturalnie i specjalistka ds. marketingu. Prowadzi Po Prostu Podcast, w którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami w tematyce żywienia i dietetyki.
Specjalista do spraw komunikacji internetowej, digital marketingu, i personal brandingu. Założyciel agencji konsultingowej Good For You. Twórca pierwszej w Polsce audycji radiowej w całości poświęconej influencerom: Cotygodniowy Przegląd Internetu oraz twórca wideokursu o Twitterze: Twitter bez Tajemnic. W 2022 r. rozpoczął współpracę z Komisją Europejską jako Ambasador Cyfrowy UE w Polsce.
Strateg Social Sellingu i Silnych Marek. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej social media (szczególnie LinkedIn). Wymieniona przez Forbes na 5 miejscu wśród 25 mistrzyń polskiego LinkedIn w 2021 r.
Strategy Director w Plej Brand Experience Agency. Zarządza działem strategii agencji, który zajmuje się brand consultingiem, badaniami, wiedzą konsumencką oraz tworzeniem strategii komunikacji. Doradzał strategicznie członkom wielu zarządów, m.in. Vision Express, Mennica Polska, JBB Bałdyga, Hortex, ETX Capital czy NEXERA. Obecnie pracuje z markami takimi jak PLAY, Allegro, Klarna, Piątnica, Energizer, Continental.
23-letni szachista rangi amatorskiej znany pod pseudonimem „xntentacion”. Jego najwyższy tytuł to kategoria I+ Polskiego Związku Szachowego. Trenuje zespoły szachowe i streamuje mecze na Twitchu. W 2021 r. wziął udział w międzynarodowym turnieju szachowym Bullet Chess Championship All-Star, w którym zmierzył się ze znanymi szachistkami – Alexandrą Botez i Nemo Zhou. Stream Bartosza oglądało aż 60 tys. osób, co jest trzecią największą liczbą widzów w jednym momencie w historii polskich transmisji. Bartosz Rudecki zdobył m.in. 11 miejsce w Szachowych Mistrzostwach Polski w Ustroniu do lat 18 w 2017 r., 1 miejsce w Memoriale Szachowym Jana Wijaczki Juniorów w 2017 r., 1 miejsce w zawodach szachowych w Skarżysku - Kamiennej Juniorów w 2017 r., 3 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w 2019 r. i zwyciężył w Akademickich Mistrzostwach Polski w kategorii drużynowej w 2021 r.
Formularz zgłoszeniowy
Termin
23–24 kwietnia 2022 r. (sobota–niedziela)
10.00–16.00
Miejsce
Stacjonarnie: Uniwersytet SWPS, Warszawa, sala 201
Obejrzyj transmisję na żywo
Sobota:
Przejdź na stronę transmisji w serwisie YouTube
Niedziela:
Przejdź na stronę transmisji w serwisie YouTube
Organizatorzy
Komitet organizacyjny
- Dominik Czeremuszkin
- Martyna Harasimowicz
Patronat
Kontakt
Dominik Czeremuszkin
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 692 363 370