Jak zostać HR managerem – spotkanie online z cyklu #Zawodowcy
Praca z innymi to dla ciebie przyjemność? Marzysz o tym, by tworzyć zespoły szanujących się, zgranych współpracowników? Chcesz się dowiedzieć, jak motywować pracowników i rozwiązywać konflikty, a także jakie są zasady skutecznej komunikacji czy negocjacji? Dobór odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska to jeden z kluczowych czynników budujących przewagę konkurencyjną firm. O tym, jak zostać HR managerem, dowiesz się podczas bezpłatnego spotkania online z cyklu #Zawodowcy. Opowiedzą o tym Jarosław Kłos, ekspert HR, rekruter, coach i mentor, a także Kateryna Novikova, wykładowczyni na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie SWPS.
Formuła wydarzenia pozwala na zadawanie pytań i dyskusję z ekspertami. Na spotkanie obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona.
„W obszarze HR jest wiele specjalizacji, mogą się więc w nim odnaleźć osoby o różnych profilach, od psychologów po analityków. Jak w wielu innych zawodach, tak i tutaj, dobrze być rozważnym jak Daniel Kahneman i przyjaznym jak Marshall Rosenberg. Warto rozwijać umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb, nie tylko pracowników, ale także menedżerów czy udziałowców”.
Dlaczego warto?
Podczas spotkania dowiesz się m.in.:
- Czym zajmuje się HR manager i dlaczego jego rola w organizacji jest tak ważna?
- Jakie umiejętności i kompetencje miękkie są niezbędne do pracy na tym stanowisku?
- Jakie są plusy i minusy pracy HR managera?
- Jak studia z obszaru zarządzania na Uniwersytecie SWPS przygotowują do tego zawodu?
- Jak może wyglądać ścieżka kariery zawodowej HR managera?
- Co daje motywację do tej pracy?
- Ile zarabia HR manager?
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu #Zawodowcy jako drugie spotkanie prezentujące możliwości zawodowe po studiach z zarządzania.
O cyklu
#Zawodowcy to cykl bezpłatnych spotkań online dla młodych osób stojących przed wyborem studiów oraz swojej drogi zawodowej. Przybliżamy w nim od kuchni tajniki pracy w różnych obszarach. Otwarcie opowiadamy o blaskach i cieniach związanych z wykonywaniem danego zawodu. Poruszamy kwestie zarobków i rynku pracy. Rozmawiamy o niezbędnych umiejętnościach i kompetencjach. Wskazujemy kierunki studiów, które dają możliwości pracy w określonej branży i do niej przygotowują. Nawet w zawodach przyszłości, które dopiero pojawiają się na rynku.
W spotkaniu wezmą udział:
Ekspert HR, rekruter, coach i mentor, od 14 lat HR Business Partner w Orange Polska oraz Integrated Solutions. Ekonomista i menedżer z wykształcenia, absolwent studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi na UMCS w Lublinie. Zaczynał od działu personalnego oraz działu wsparcia zarządzania i rozwoju pracowników. Ukończył wiele szkoleń z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Od kilku lat zajmuje się też coachingiem. Uważa, że to bardzo skuteczne narzędzie wspierające rozwój i zmiany, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W swojej pracy najbardziej lubi różnorodność zadań i możliwość kontaktu z ludźmi.
Doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie socjologia. Adiunkt w Katedrze Studiów Społecznych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu SWPS. Stypendystka CEU (Uniwersytet Środkowoeuropejski) oraz Europejskiego Kolegium Polskich i Ukraińskich Uniwersytetów w Lublinie. Wieloletni nauczyciel akademicki, badaczka, tłumaczka na kilka języków, zewnętrzny ewaluator i ekspert europejski w zakresie takich tematów, jak: mikroprzedsiębiorczość, innowacyjność, społeczeństwo cyfrowe, różnorodność, komunikacja międzykulturowa oraz sieci społeczne. Autorka wielu publikacji z zakresu socjologii przedsiębiorczości, pracy i organizacji, a także cyfrowych aspektów zmiany społecznej. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia z zakresu różnorodności, międzykulturowości oraz oddziaływania technologii cyfrowych na społeczeństwo, rynek pracy i ogólnie gospodarkę.
Formularz zgłoszeniowy
Praktyczna wiedza z zarządzania i HR
Na studiach na Uniwersytecie SWPS z obszaru zarządzania poznasz nowoczesne metody zarządzania i zdobędziesz umiejętności niezbędne w pracy menedżera. W naszym programie nie ma przypadkowych przedmiotów. Stosujemy metodę active-learning, czyli uczymy poprzez działanie, doświadczanie, eksperymentowanie. Zajęcia prowadzimy w formie warsztatów, projektów zespołowych, dyskusji, debat i symulacji.
Zarządzanie i przywództwo
Management and Leadership
stacjonarne, niestacjonarneZarządzanie i przywództwo
Management and Leadership
niestacjonarneZarządzanie zasobami ludzkimi
Nowoczesne studia Human Resources
niestacjonarne